17. 8. 2012

Článok menom CUKRÍČKOVO... :)

trošku upravená fotka
Ahojte moje drahé :) Prejdem rovno k veci - po prezretí ponuky v e-shope http://www.usafashion.cz/, mi bolo hneď jasné, čo si vyberiem, a voľba teda padla na tieto 3/4 Adidas tepláčiky. Na výber bola už len veľkosť M, tak som neváhala ani sekundu, veď čo ak je to posledný kus?! Iste to poznáte :))
Dni ubiehali a keď som sa konečne dočkala zásielky, po odbalení som bola nemilo prekvapená tým, aké sú obrovské. Až potom som pozrela na štítok, na ktorom svietila veľkosť L. Hovorím si no nič to, možno je to len očný klam, tak som si ich rýchlo šla odmerať a... dúfala som, že po opraní sa scvrknú, ale márne... Takže momentálne čakám na moju krajčírku, kým sa vráti z kúpeľov, a snáď sa budú dať o pár cm zúžiť.
Inak musím povedať, že sú hrozne krááásne :)) A som z nich úplne na makko, nedávno som dokonca niekde našla aj mikinu v rovnakých farbách, takže by z nich bola pekná dvojka :) Do vreciek si zvyčajne nedávam nič, iba ak niečo potrebujem súrne schovať. A práve na týchto teplákoch sú fajné hlboké vrecká, tak nehrozí, že by mi mohol obsah odtiaľ vykĺznuť. Fotky napovedia viac, tak pozerajte :))
farba je v skutočnosti ako na fotkách vyššie, toto je fotené vnútri...
Prajem pekný slnečný víkend!

6 komentárov: