20. 6. 2012

MISSHA PERFECT COVER BB Cream

Pred týždňom sa mi podarilo nadviazať spoluprácu s e-shopom http://www.bbcreamshop.sk/ a na prvé testovanie mi bol ponúknutý práve tento BB krém Missha Perfect Cover. Na výber som mala dva odtiene, a to 21 a 23. V obavách, aby mi ten tmavší nebol priveľmi tmavý, som si vybrala odtieň 21 - svetlo béžová a spravila som veľmi dobre!
Nebudem Vám už písať, čo to vlastne BB krém je. Iste to už všetky máte naštudované od A po Z. Ale ak predsa len nie, možete si to prečítať TU.
Na úvod musím pochváliť expresné dodanie, pretože v utorok sme dohodli podmienky a v stredu ráno mi už prišiel balíček! Verím, že sú takí urgentní i pri ostatných objednávkach :)

Ako prvé, som samozrejme krém ovoňala, a vonia naozaj krásne. Neviem to k ničomu prirovnať, no iste by ste si túto voňu zamilovali aj Vy!
Druhé čo mi padlo do oka, bol objem - 20ml, čo mi príjde dosť málo, no ako sa vraví, dobrého veľa netreba...
Na testovanie som mala presne týždeň, takže dnes Vám prinášam moje poznatky, nakoľko mám pleť mastnú, problematickú, bola som veľmi zvedavá, čo dokáže.
Keďže make-up teraz v lete posobí na pleť ťažko, a pod make-up si dávam denný krém plus podkladovú bázu, prípadne ešte aj korektor. To sú už štyri vrstvy. V tomto prípade mám tieto štyri zložky v jednom, a to mi ušetrí nielen čas, ale i peniaze.
Dokonca tento BB krém obsahuje aj ochranný faktor SPF42, na ktorý v týchto horúčavách nesmieme zabúdať!
Krém dokonale prekryl moje problémové miesta na pleti, a nebolo za potreby použiť ani korektor. Zabraňuje starnutiu pokožky, Anti-aging receptúra redukuje vrásky, ktoré ma už pár rokov trápia na čele. Bieliaca receptúra pomáha redukovať tmavé škvrny, hydratuje počas celého dňa a pleti dodá prirodzený vzhľad. Podľa mňa je na leto ako stvorený! Vždy ho ale fixujem púdrom.
V peknom stave mi zostane počas celého dňa, trošku ťažšie sa mi nanáša, pretože je hutnejší ako som zvyknutá, no v konečnom dosledku sa nežmolkuje ani nezanecháva žiadne šupinky, prípadne mapy po nanášaní...
Nakoniec asi len toľko - ZBOŽŇUJEM HO a tak ľahko ho už z rúk nedám! :)
Jediným mínusom by mohla byť cena(12,85€), no vzhľadom k tomu, koľko výrobkov "obsahuje", je to zanedbateľná drobnosť.
bez BB
s BB 
Nakoľko sa mi mojim fotoaparátom veľmi ťažko fotí tvár, snažila som sa ako len dalo, aby ste videli rozdiel.
Zamerala som sa na časť pri nose, kde možete vidieť ako pekne prekryl póry a zjednotil tón pleti :)

Viem, že niektoré z Vás ho už dávno používajú, a niektoré si ho plánujú zadovážiť, tak dúfam, že som Vám aspoň trošku pomohla v rozhodovaní :))

7 komentárov:

 1. Prichodila by si fotecku, ako vyzera plet pred nanesenim a po nom? Staci len kusok tvare, nech si viem predstavit co a ako ;-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem za komentár, fotky som mala pripravené, no akosi som na ne včera zabudla :))

   Odstrániť
 2. vyzerá to dobre, ale mohol by byť lacnejší :/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ta cena, no! ale rozdíl na fotce je pěkně vidět, takže funguje dobře...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. síce je drahší, ale fotky hovoria za všetko :)

   Odstrániť
 4. Tak na Ebay nevyjde vůbec draho a je úžasný, kryje v jedné vrstvě a když mám pupínky a spěchám tak už ani kolikrát nemusím použít korektor.

  OdpovedaťOdstrániť