15. 5. 2012

GOSH VOLUME Lip Shine

03 TEA ROSE
Prinášam Vám ďalšiu horúcu jarnú novinku! Je ňou tento prekrásny lesk VOLUME LIP SHINE, ktorý má o čosi jemnejší odtieň ako na fotke. žiaľ nepodarilo sa mi to presne zachytiť.
Už len obal je podľa môjho vkusu, keďže nie je zbytočne popísaný. Plus dookola(vpravo vedľa názvu) je nápis GOSH, z prednej i zo zadnej strany, čo mne osobne veľmi imponuje :)
Po otočení na zadnú stranu ma prekvapila informácia o objeme - 4ml, čo sa mi vidídosť málo, na to aký veľký samotný lesk je, ale to je asi iba optický klam splsobený priesvitným obalom.
Po otvorení lesku som si okamžite k nemu privoňala a ohromila ma neskutočná exotická? voňa. Ani nedokážem popísať, čo mi vlastne pripomína. Ale je to konečne niečo iné, ako pri viacerých leskoch.
Ďalej by som mala spomenúť tú časť, ktorú pri nanášaní lesku uchopíme :) Má oveľa menšiu plochu, na akú som bola doteraz zvyknutá. No nie je to pre mňa žiadne mínus, pretože skvelo padne do ruky, povedala by som, že som si na to celkom rýchlo zvykla!
Aby som nezabudla na aplikátor - je šikmý, a keď si ho vložíte medzi pery, tak ušetríte čas tým, že si ich mlžete natrieť naraz - vrchnú aj spodnú súčasne :) Ale to je len sila zvyku, ja takýto splsob uprednostňujem už dávnejšie.
Lesk obsahuje komplex MaxiLip pre zväčšenie objemu pier. Okrem neho sa v ňom nachádza jojobový olej a olej z maslovníka, ktoré pery vyživujú a obdarúvajú dlhotrvajúcim leskom. Veľkou výhodou je to, že pery budú chránené aj pred slnečným žiarením, pretože lesk obsahuje ochranný faktor SPF 10.
Momentálne som jemne opálená a hrozne sa mi tento lesk páči, pretože je taký bledší, a celkovo oživí celé líčenie! Rada by som si ho zaobstarala ešte v niektorom z tých jemnejších odtieňov :) Lesky neobsahujú žiadnu perleť ani trblietky, a keďže väčšina leskov, ktoré vlastním ich majú, bola to veľmi príjemná zmena! V tomto prípade mi vôbec nechýbajú...

Nájdete ho v 8 nádherných odtieňoch:
01 Soft Coral  (koralová),
02 Cherry Blossom (ružová),
03 Tea Rose (staroružová),
04 Juice Orange (oranžová),
05 Red Stilletto (červená),
06 Raspberry Galore  (cyklamenová),
07 Burgundy (hnedo-červená),
08 Nude (nugátová)

Cena - 9€

Dúfam, že som aj Vás navnadila ku kúpe, hm?? :))

9 komentárov:

 1. Barvička je moc hezká ;) Určitě po něm kouknu :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Snáď aj skončí v nákupnom košíku :))

   Odstrániť
 2. Vypadá krásně a přirozeně, oceňuji pěknou recenzi :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Odpovede
  1. Práve to som aj chcela, tak snáď ho už máš v zbierke :))

   Odstrániť
 4. Super recenze! :)
  Odstín je krásný, takový princeznovský! :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem, som rada, že sa Ti recenzia páči!

   Odstrániť