12. 5. 2012

AVON SUN BRONZE

Aj keď je vonku, aspoň u nás, zamračené a veterné počasie, dúfam, že nie na dlho! Pretože Vám chcem predstaviť ďalšie a zatiaľ posledné výrobky, ktoré používam, keď svieti slniečko.
Sú o čosi lacnejšie, ako tie, ktoré som doteraz spomínala, takže je len na Vás, či si vyberiete z lacnejšej alebo drahšej kategórie :)
Produkty sú ešte v starších baleniach, preto napíšem presné názvy, ak by ste mali záujem objednať si ich.
Začnem pekne po poriadku.
Pred opaľovaním používam olej v spreji zvýrazňujúci opálenie/naľavo/. Má skutočne olejovú konzistenciu,  čo znamená, že sa po jeho použití lesknem ako disko guľa, no mne osobne to neprekáža. Vidieť to len na oko, no pocitovo to nie je cítiť, pretože sa pekne vsiakne do pokožky. Naposledy som si dva dni po sebe spravila test - s použitím oleja a bez, a rozhodne s ním som sa opálila efektívnejšie.
Olej neobsahuje žiadny OF, tak sa nenechajte spliesť! Je naň potrebné naniesť krém s OF, podľa potreby. Ja naň momentálne nanášam VICHY Capital Soleil, ktoré som spomínala nedávno.
Po opaľovaní používam chladivé mlieko v spreji s vitamínom C. V poslednej dobe mi veľmi vyhovujú produkty v spreji, pretože aplikácia podstatne šetrí čas, a je aj jednoduchšia. Žiaľ, nie je určené priamo na tvár, preto si ju budete musieť osviežiť iným sposobom.
Mlieko skutočne pokožku nielen príjemne schladí, ale aj hydratuje a upokojí, a potom je pokožka pripravená na nanesenie telového mlieka zvýrazňujúceho opálenie so zlatistým efektom.
Keďže je vonku také škaredé počasie, fotila som vnútri, a nepodarilo sa mi zachytiť ten nádherný zlatistý efekt.
Na obale sa píše, že produkt može zafarbiť oblečenie, to by som skor nenazvala zafarbením, ale v podstate sa len trblietky dostanú na oblečenie, čo podľa mňa nie je až také hrozné, takže moje hodnotenie je len a len kladné!
Častokrát sú v katalógu veľmi dobré akcie, nielen na tieto tri produkty, ale aj iné, a to už od 2,50€!

P.S. Chrbát ruky mám nasprejovaný samoopaľovacím sprejom od Biodermy,  takže konečne mám "opálené" aj chrbáty rúk, vzhľadom k tomu, že tie sa mi veľmi ťažko opaľujú.
skúste zvačšiť fotku, ale aj tak pochybujem, že to uvidíte :/

13 komentárov:

 1. ten olej vyzerá zaujímavo.. rýchlejšie si sa s ním opálila alebo aký je rozdiel, keď si ho použila?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. aj rýchlejšie ale aj viditeľnejšie :)

   Odstrániť
 2. tie veci z avonu sú v poslednej dobe dosť dobré len sa nemôžem dostať k žiadnej avon lady :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. v tom prípade som k dispozícii :))

   Odstrániť
 3. super recenzie.. niečo by som vyskúšala

  OdpovedaťOdstrániť
 4. u nás je zase pěkně hnusně... zima jak už dlouho ne. :D doufám že bude líp zase.. používáš samoopalovací mléka třeba? já tomu osobně moc nevěřím ale chtěla bych neopálené části těla třeba druhé strany ruky nějak doopálit ať nejsem napůl hnědá a napůl bílá.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ano samoopaľováky sú mojimi obľúbencami :)
   tu sú dve recenzie:
   http://redblackwhite-nelka.blogspot.com/2012/03/samoopalovaci-gel-na-tvar-telo.html
   http://redblackwhite-nelka.blogspot.com/2012/05/photoderm-autobronzant.html

   Odstrániť
 5. Tyhle produkty mám doma a jsem spokojená! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. ja som asi tri krát použila to mlieko v spreji po opaľovaní, len som z toho bola lepkavá a ja som si to dala aj na tvár :O teda nie priamo ale čo som si rozotierala dlaňami sprej tým som si prešla aj po tvári

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. hmm... tak sa ti asi dostal do rúk akurát nejaký "pokazený" výrobok, mne našťastie nelepí...

   Odstrániť
 7. Tyto po opalování jsem měla loni v létě a byla jsem s nimi spokojená. Ten olej ve spreji zvýrazňující opálení jsem nezkoušela - díky za upozornění, že neobsahuje OF!

  OdpovedaťOdstrániť
 8. PS: ty ruce máš úžasně opálené! Jsem zvědavá jestli na mě Autobronzant od Biodermy bude taky takto fungovat:-D Taky se mi totiž ruce špatně opalují...

  OdpovedaťOdstrániť