24. 4. 2012

MAYBELLINE DREAM NUDE AIRFOAM Make-up

Iste ste v poslednej dobe postrehli reklamu na tento make-up, či už v televízii alebo v časopisoch. Ak ste aj Vy ľahko ovplyvniteľné ako ja, určite ho už máte tiež.
A pre tie, ktoré práve rozmýšľajú nad kúpou, rada Vám poskytnem pár informácií.
Čo sa obalu týka, je pekný, jednoduchý, nepreplnený písmenami, čo oceňujem :)
Ale poďme k samotnému nanášaniu. Pred pár rokmi som sa niekde dočítala /pravdepodobne na internete/, že je najlepšie si make-up najskor vytlačiť na chrbát ruky - vraj pekne splynie s odtieňom pokožky a bude posobiť prirodzenejšie, a až potom sa odporúča naniesť ho na tvár.
Preto som ani tento krát neurobila žiadnu výnimku, a riadila sa podľa tohto dlho zaužívaného pravidla.
Teraz prichádza na rad to hlavné mínus - používam ho už približne 2 týždne, a zatiaľ sa mi ani raz nepodarilo vytlačiť presne také množstvo, aké som potrebovala, a toho dosledkom bolo zmývanie zvyšného make-upu. Preto si myslím, že nevydrží tak dlho, ako iný bežný tekutý make-up.
Ďalšie mínus by som pripísala zápornému "naháňaniu" po celom chrbáte ruky a snaženia sa dostať make-up na brušká druhej ruky... Pena síce vždy vyšla z obalu v peknom stave, lenže potom sa zmenila skor na zvláštnu vodovú zmes - čím sa aspoň mne osobne zle rozotieral po tvári, lebo som zvyknutá na hustejšie zloženie make-upov...
Koniec koncov, po nanesení mi nezostali žiadne ťahy, ani fľaky, odtieň mi perfektne sadol a po chvíľke pleť posobila pekne vyhladene a zjednotene, dokonca aj nedokonalosti prekryl celkom slušne.
A ešte jedna vec, milovníčky voňavých make-upov si v tomto prípadne neprídu na svoje, síce má takú identickú voňu, no skor takú neutrálnejšiu...
Práve pri pozeraní na to, koľko má ml/50/, som si všimla, že aj na zadnej strane obalu odporúčajú make-up najprv naniesť na chrbát ruky, tak asi niečo na tom bude :)

Súhlasíte s mojim názorom, alebo máte úplne iné skúsenosti? A tiež praktizujete nanášanie najskor na chrbát ruky, alebo si make-up nanášate rovno na tvár?

7 komentárov:

 1. Ja som zas čítala, že make-up sa nanáša na chrbát ruky keď je hustejší, vraj sa trošku zahreje a lepšie sa rozotiera...ale ja s tým problémy nemám, nanášam si ho hneď na tvár :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. ja tiez nanasam na ruku najskor ... pokial to nie je vodovy affinitone, ten priamo na tvar :) a na tento make-up tiez chystam recenziu, len musim najskor bakalarku dorobit ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Díky za recenzi, nepořídím si jej, už jen proto, že honit po ruce makeup neni nic pro mě :D a když nevoní... :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Zrovna jsem si ho chtěla koupit!

  OdpovedaťOdstrániť
 5. takže keby si sa ti minie rozhodneš sa kúpiť si ho zasa?? alebo radšej nie? až teraz som si uvedomila, že tento s pumpičkou mala kamarátka musím sa jej opýtať, alebo ak ho ešte má niekedy skúsiť :D

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ahoj lola :) urcite si ho uz nekupim, odradzuje ma hlavne to nepohodlne nanasanie

  OdpovedaťOdstrániť
 7. mala som možnosť vybrať si medzi týmto makeupom a riasenkou a vybrala som si riasenku.... neviem, neláka ma toto sprejové balenie.... a čo sa týka makeupov, tak ja vždy nanášam najprv na chrbát ruky a až potom na tvár. Makeup sa tak zahreje a lepšie sa na tvári rozotiera :)

  OdpovedaťOdstrániť