24. 4. 2012

MAYBELLINE DREAM NUDE AIRFOAM Make-up

Iste ste v poslednej dobe postrehli reklamu na tento make-up, či už v televízii alebo v časopisoch. Ak ste aj Vy ľahko ovplyvniteľné ako ja, určite ho už máte tiež.
A pre tie, ktoré práve rozmýšľajú nad kúpou, rada Vám poskytnem pár informácií.
Čo sa obalu týka, je pekný, jednoduchý, nepreplnený písmenami, čo oceňujem :)
Ale poďme k samotnému nanášaniu. Pred pár rokmi som sa niekde dočítala /pravdepodobne na internete/, že je najlepšie si make-up najskor vytlačiť na chrbát ruky - vraj pekne splynie s odtieňom pokožky a bude posobiť prirodzenejšie, a až potom sa odporúča naniesť ho na tvár.
Preto som ani tento krát neurobila žiadnu výnimku, a riadila sa podľa tohto dlho zaužívaného pravidla.
Teraz prichádza na rad to hlavné mínus - používam ho už približne 2 týždne, a zatiaľ sa mi ani raz nepodarilo vytlačiť presne také množstvo, aké som potrebovala, a toho dosledkom bolo zmývanie zvyšného make-upu. Preto si myslím, že nevydrží tak dlho, ako iný bežný tekutý make-up.
Ďalšie mínus by som pripísala zápornému "naháňaniu" po celom chrbáte ruky a snaženia sa dostať make-up na brušká druhej ruky... Pena síce vždy vyšla z obalu v peknom stave, lenže potom sa zmenila skor na zvláštnu vodovú zmes - čím sa aspoň mne osobne zle rozotieral po tvári, lebo som zvyknutá na hustejšie zloženie make-upov...
Koniec koncov, po nanesení mi nezostali žiadne ťahy, ani fľaky, odtieň mi perfektne sadol a po chvíľke pleť posobila pekne vyhladene a zjednotene, dokonca aj nedokonalosti prekryl celkom slušne.
A ešte jedna vec, milovníčky voňavých make-upov si v tomto prípadne neprídu na svoje, síce má takú identickú voňu, no skor takú neutrálnejšiu...
Práve pri pozeraní na to, koľko má ml/50/, som si všimla, že aj na zadnej strane obalu odporúčajú make-up najprv naniesť na chrbát ruky, tak asi niečo na tom bude :)

Súhlasíte s mojim názorom, alebo máte úplne iné skúsenosti? A tiež praktizujete nanášanie najskor na chrbát ruky, alebo si make-up nanášate rovno na tvár?

7 komentárov:

 1. Ja som zas čítala, že make-up sa nanáša na chrbát ruky keď je hustejší, vraj sa trošku zahreje a lepšie sa rozotiera...ale ja s tým problémy nemám, nanášam si ho hneď na tvár :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. ja tiez nanasam na ruku najskor ... pokial to nie je vodovy affinitone, ten priamo na tvar :) a na tento make-up tiez chystam recenziu, len musim najskor bakalarku dorobit ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Díky za recenzi, nepořídím si jej, už jen proto, že honit po ruce makeup neni nic pro mě :D a když nevoní... :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. takže keby si sa ti minie rozhodneš sa kúpiť si ho zasa?? alebo radšej nie? až teraz som si uvedomila, že tento s pumpičkou mala kamarátka musím sa jej opýtať, alebo ak ho ešte má niekedy skúsiť :D

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ahoj lola :) urcite si ho uz nekupim, odradzuje ma hlavne to nepohodlne nanasanie

  OdpovedaťOdstrániť
 6. mala som možnosť vybrať si medzi týmto makeupom a riasenkou a vybrala som si riasenku.... neviem, neláka ma toto sprejové balenie.... a čo sa týka makeupov, tak ja vždy nanášam najprv na chrbát ruky a až potom na tvár. Makeup sa tak zahreje a lepšie sa na tvári rozotiera :)

  OdpovedaťOdstrániť