4. 2. 2012

MAX FACTOR SECOND SKIN Make-up

Práve zloženie nového make-up Second Skin umožňuje, aby imitoval vzhľad, dojem aj výraz prirodzenej pleti. A to aj pri pohľade celkom zblízka. Tieto vlastnosti sa odsiahli použitím pokrokovej technológie, ktorá pôsobí na dvoch úrovniach:
Prvá úroveň: zmes unikátnych pigmentov s vysokým rozlíšením vytvára zloženie, ktoré prekrýva chybičky krásy a odráža prirodzenú multichromatickú farbu pleti, čím vytvára živý, vitálny vzhľad pleti.
Druhá úroveň: zloženie make-upu vykazuje podobnosť so zložením pleti (obsahuje rovnaké množstvo vody ako pleť) a bolo vyvinuté s cieľom dokonale sa zosúladiť s povrchovou energiou pleti, vďaka čomu sa s ňou dokáže ladiť a pôsobiť prakticky nerozpoznateľne. Konečným výsledkom je celkom autentický vzhľad a krytie, ktoré na pohľad aj na pocit pôsobia ako "normálna pleť".
Navyše, zloženie pozostávajúce z kombinácie vysoko vibračných unikátnych pigmentov, ktoré sú v make-upe zapracované s tradičnými krycími zložkami, zabezpečuje výborné zladenie make-upu s prirodzeným tónom pleti.
Napriek tomu, že v obale posobí pekne, na pleti mi vytvoril nepekný oranžový odtieň. A napriek tomu, že skoro nič nezakryje, tak pre mňa nie je tým pravým... 

5 komentárov:

 1. vďaka, no fotky zatiaľ nestíham :/ takže niekedy v blízkej dobe pribudnú aj tie...

  OdpovedaťOdstrániť
 2. na to, akú mal tento makeup skvelú reklamu, je dosť oničom :) vďaka za recenziu, určite ho nebudem skúšať :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. no aj mňa veľmi sklamal, ale možno je to fakt len tým odtieňom. Keby mi sadol, tak by to vyzeralo úplne inak...

   Odstrániť