26. 2. 2012

SALVATORE FERRAGAMO Attimo

ATTIMO je nová dámska vôňa, ktorá v sebe nesie hlavné znaky značky Salvatore Ferragamo: prirodzenú eleganciu, nadčasovú krásu a neodolateľnú zmyselnosť.
Predstavuje potešenie a vychutnávanie si každej chvíľky v živote, je určená ženám, ktoré považujú život za dar, vychutnávajú si každý jeho okamih, prijímajú všetky inšpirácie.
ATTIMO je nezabudnuteľné talianske slovo, ktoré reprezentuje podstatu talianskej elegancie, jej inšpirácie a podnetov. Vzácny dar zo žiarivého sveta Salvatore Ferragamo.
BALENIE:
Oblý flakón, dielo slávnej dizajnérky Sylvie de France, zachytáva spontánnosť a pohyb. Jeho mierne asymetrický tvar zdobí žiarivý zlatý pásik s názvom vône ATTIMO v typickej červenej farbe.
Jemný zlatý odtieň vône doslova svieti spoza rozmanitých tvarov flakóna, ktorý skrášľuje luxusný valcovitý uzáver. V spodnej časti flakóna vyniká logo značky Salvatore Ferragamo.
Vonkajšie balenie upúta podobnými prvkami ako flakón. Jeho jemná perleťová, sivobiela farba je v subtílnom kontraste s vrchnou časťou, ktorá sa ligoce zlatistými odtieňmi.
Logá ATTIMO a Salvatore Ferragamo sú zvýraznené červenou farbou v charakteristickom štýle značky.
Balenie flakóna má ekologický certifikát od organizácie Forest Stewardship Council.

4 komentáre:

 1. Od tohto vyrobcu som zamilovana do jednej vone a to je Incanto... Nemozem na nu prestat mysliet a aj napriek tomu som si ju este nekupila... Ach :/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Incanto som tuším voňala v Asku :)) Ak si dobre pamatám, na mńa príliš kvetinová voňa, ale zlá nebola... :) Hlavne flakón je veľmi pekný

   Odstrániť
 2. Vypadá elegantně!

  OdpovedaťOdstrániť