1. 2. 2012

Fleur de Santé NATURE´S SECRET BAMBOO

Dostala som možnosť bližšie spoznať i škandinávsku kozmetiku FLEUR dE SANTÉ a to konkrétne túto Bamboo sadu, ktorá sa skladá z dezodorantu, sprchového gélu, telového mlieka a peelingového mydla.
Ako prvé som samozrejme použila peelingové mydlo, ktoré má praktickú šnúrku na uchytenie. Toto mydlo s prírodnou lufou mi zanechalo pokožku hladkú a sviežu. Je obohatené o bambus, ktorý vďaka vitamínu C chráni bunky a podporuje elasticitu pokožky.
Veľmi jednoducho sa s ním manipulovalo. Keďže som predtým poznala peeling iba v tekutej forme, mydlo bolo pre mňa zmenou, ale príjemnou! Zatiaľ čo pri používaní tekutého peelingu som musela musela z tuby obsah vytláčať viackrát, s mydlom som takýto problém nemala!

Hneď potom som aplikovala osviežujúci sprchový gél s vôňou tropického sveta. Obsahuje extrakt z bambusu, ktorý je známy svojimi hydratačnými a vyhladzujúcimi účinkami. Moja
pokožka je po každom sprchovaní zdravšia! Tu nesmiem zabudnúť spomenúť penivosť, ktorá nesklamala, nakoľko som zástanca extra penivých sprcháčov :))

Po samotnej sprche a usušení som použila hydratačné telové mlieko takisto obohatené o extrakt z bambusu. Pokožka po jeho použití zostane krásne hladká a jemná, a prevoňaná nádhernou vôňou trópov.
Mlieko rýchlo absorbuje, čo je veľkou výhodou, vzhľadom k tomu, že nemusím vobec čakať kým vsiakne a možem sa ihneď obliecť!

Ako posledný produkt som použila dezodorant s antiperspiračnými účinkami tiež obohatený o blahodarný bambusový extrakt, známy svojimi priaznivými účinkami. Pozitívom je, že neobsahuje alkohol. Výdrž má naozaj úžasnú! Ráno aplikujem a až do večera ma sprevádza jeho krásna voňa :))
Nature's Secret Bamboo rada ma milo prekvapila hlavne svojimi hydratačnými účinkami.
Produkty majú jednoduché bielo-zelené balenie vyrobené presne pre ženské ruky. Na zadnej strane ma zaujal krátky popis daného produktu a čo nesmiem zabudnúť spomenúť je príjemná a nevtieravá voňa všetkých produktov!
Vrelo ich odporúčam, iste kúpu neoľutujete!

Informácie k produktom:
Peelingové mydlo - 120g, 3,39€
Sprchový gél - 200ml, 6,99€
Telové mlieko - 150ml, 9,99€
Dezodorant - 50ml, 6,49€

Spolu - 26,86€ za celú sadu :) Skvelá cena, čo poviete?

Viac info:
http://www.facebook.com/FleurdeSante.sk
https://twitter.com/#!/FleurdeSantSK

2 komentáre: