4. 2. 2012

PUPA MILANO NAIL ART KIT

Nail Art Kit v odtieni 922 WHITE and POP CORAL sa skladá z:
Art Base - podkladového laku,
Art Top - umeleckého laku.
Oba majú objem 5ml a cena celej sady je len 7,90€.
Aplikátory sú klasicky tvarované, takže sa nemusíte báť žiadneho iného tvaru, na aký by ste neboli doteraz zvyknuté!
Na zadnej strane škatuľky nájdete zrozumiteľný a stručný návod na použitie a ak sa budete držať týchto krokov, určite nič nepokazíte a vytvoríte si tak v pohodlí domova moderný dizajn na Vašich nechtoch!
Teraz, keď sme si už naštudovali návod možeme sa smelo pustiť do toho!
Stačí naniesť jednu vrstvu bieleho podkladového laku. Počkať minimálne 4 minúty a možete sa pustiť do druhého kroku, ktorým je použitie červeného laku, takisto v jednej vrstve. Po nanesení začne maximálne do 5 sekúnd vytvárať krásne pukliny :))
Paleta odtieňov je naozaj široká a preto verím, že si všetky prídete na svoje :) Škála sa pohybuje od tyrkysovej, cez modrú, fialovú a dokonca aj ružovú!

A takto dopadol moj prvý pokus...
Naozaj milým prekvapením, ktoré nesmiem zabudnúť spomenúť je výdrž. Zatiaľ čo ostatné laky sa začnú v tom lepšom prípade olupovať na druhý deň, a v tom horšom už pár hodín po nalakovaní, tieto laky vydržia aj bežné práce v domácnosti ako je napr. umývanie riadu. Veď sami isto uznáte ako vyzerajú aj vaše nechty po častom máčaní vo vode, však?
V tomto prípade mi nechty vydržali v peknom stave celé 4 dni a to bez žiadneho olupovania!
Taktiež kladne hodnotím aj odlakovávanie, ktoré bolo chvíľkovou a bezproblémovou záležitosťou. Tak ako ľahučko sa nanáša, tak sa aj odstraňuje!
Určite neľutujem, že som mohla otestovať túto skvelú sadu, a odporúčam ju všetkým žienkam, ktoré nemajú čas a možno ani chuť každý deň meniť dizajn svojich nechtíkov :))

3 komentáre:

 1. tak tento set je krásny, väčšinou sa mi tieto praskajúce laky nepáčia, ale toto je super. Vidieť, že je to kvalita :) Máš inak super príspevky, škoda že som blog neobjavila skôr :(

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. on popraská ešte pekne, len na fotke je moj prvý pokus, tak najbližšie sa budem snažiť odfotiť, ako sme sa už skamarátili :)
   a som rada, že sa ti blog páči, dúfam teda, že tu budeš často :))

   Odstrániť
 2. Tak tohle je nádherný!

  OdpovedaťOdstrániť