1. 2. 2012

Fleur de Santé FOOT THERAPY

Ako ďalšie výrobky od FdS som testovala tieto 3 zázračné krémiky na chodidlá.
Zľava - peeling, krém proti poteniu noh a balzam na päty.
Zjemňjúci peeling s účinnými, avšak jemnými peelingovými čiastočkami obohatený o výťažok z pomaranča stačí iba jemne vmasírovať a opláchnuť vodou. Pri masírovaní sa mi vytvorila jemná biela pena :) Po jeho použití zostali moje chodidlá hladké a svieže.
Druhý v poradí prišiel na rad, až po vysušení chodidiel účinný hydratačný krém s antiperspiračnými vlastnosťami, ktorý zanechá chodidlá svieže a suché. Je obohatený o osviežujúcu a hlavne voňavú mätu.
A ako úplne posledný som použila balzam špeciálne navrhnutý na päty so stvrdnutou a popraskanou kožou. Obsahuje niekoľko účinných zložiek, ktoré zlepšujú kvalitu pokožky na pätách. Vyhladzuje praskliny, päty zostanú hebké, svieže a opäť vo forme. Balzam sa rýchlo absorbuje a je obohatený taktiež o voňavý harmanček.
Používala som ich nielen ja, ale aj moji rodičia, ktorí si tieto krémiky veľmi pochvaľujú a sú vďační za badateľné rozdiely v zlepšení pokožky na chodidlách!
Mňa najviac zaujal balzam, pretože jeho omamná harmančeková voňa ma úplne dostala! :)

Pripájam ešte fotku hustoty krémov. Ako najhustejší by som hodnotila krém, o niečo menej je hustý balzam a najredší je samozrejme peeling :))

Ak by sa Vám zažiadalo nejaké osvieženie pre chodidlá, v ponuke je aj osviežujúci kúpeľ a osviežujúci krém s Aloe Vera!

Informácie k produktom:
Peeling - 50ml, 6,49€
Krém - 50ml, 6,49€
Balzam - 50ml, 8,99€.

Viac info:

2 komentáre: