1. 2. 2012

Fleur de Santé make-up a púder

Make-up proti vráskam - jemný spevňujúci tekutý make-up v prirodzených odtieňoch, ktorý umožňuje pleti voľne dýchať a poskytuje jej mladistvejší vzhľad. Zamatovo hebká, zvláčňujúca formula spomaľuje výskyt mimických i hlbších vrások a pleti poskytuje vynikajúce hladké krytie a hydratáciu po celý deň. V troch jemných, pleti prirodzených odtieňoch: Nude - neutrálny odtieň, Fawn - teplý odtieň, Cameo - studený odtieň.
Ja mám odtieň CAMEO, ktorý mi úplne sadol v tomto ročnom období :) Pekne vyplní moje mimické vrásky a má neuveriteľne príjemnú voňu! Už len za ňu mu pripisujem obrovské PLUS :))
Dávkovanie je praktické - pomocou pumpičky a takisto aj hygienickejšie.
Púder - jemný tuhý kompaktný púder s ultra jemnou formulou pre bezchybné a prirodzené zakončenie. S obsahom vitamínu E a výťažku z čaju ako antioxidantmi pre ochranu pleti. Je vhodný pre väčšinu typov pleti. Pomáha zakryť nedokonalosti pleti a pokožke poskytuje hodvábne jemný výraz. Nanáša sa samostatne alebo na tekutý make-up. Ja som zvyknutá vždy použiť po make-upe aj púder. Preto aj fotky sú v poradí - bez make-upu, s make-upom a posledná aj s púdrom. Po nanesení oboch je moja pleť až neuveriteľne hladká :)) Je to skvelý pocit!
bez make-upu
s make-upom
s make-upom i s púdrom 
Spomeniem ešte labutienku - keďže doteraz som púder nanášala iba štetcom, bola to pre mňa zmena, ale zmena k lepšiemu :)) Veľmi ľahučko sa mi s ňou manipulovalo a odteraz používam radšej labutienku ako štetec.
Taktiež ako make-up je v prakticom balení, s labutienkou a zabudovaným zrkadlom, čo ocení každá žena!
Dostupný v 2 odtieňoch - Sun Kissed a Natural, ktorý vlastním aj ja.

Informácie k produktom:
Make-up - 30ml,17,99€
Púder - 7,5g, 15,99€

Viac info:2 komentáre: