1. 2. 2012

Fleur de Santé líčenie

Tentokrát Vám priblížim make-upové produkty, a to konkrétne - rúž, kontúrovaciu ceruzku a lak na nechty.
Kontúrovacia ceruzka na pery so štetcom
Vyformuje, vyplní a zvýrazní Vaše pery. S vyhladzujúcou, krémovou formulou zvýrazňujúcou pery a zanechávajúcou farbu na svojom mieste. So zabudovaným štetcom, ktorý Vám pomôže aplikovať a miešať farby s ľahkosťou. K dispozícii v troch nádherných odtieňoch.
I keď na kontúrovacie ceruzky nie som zvyknutá a nepoužívam ich, túto som si obľúbila. Vždy som si myslela, že s takouto vecičkou nebudem vedieť spolupracovať, no zistila som, že je to hračka!
93950 BRICK
93928 GLOWING CHESTNUT

Rúž s efektom lesku na pery
Bohatá a krémová dokonalá kombinácia farby a lesku, dodávajúca perám jemnejší, žiarivejší výsledok než bežný rúž. Zjemňujúca a ošetrujúca formula obohatená o vitamíny a rastlinné oleje.
Ja som testovala odtieň 93928 GLOWING CHESTNUT. Myslím, že sa dokonale hodí k ceruzke a pekne spolu ladia :)) Posúďte konečný efekt :)
93700 CYCLAMEN
Lak na nechty
Odtieň 93700 CYCLAMEN má úplne chytil za srdce. Nádherná naozaj cyklaménová farba, ktorej nedokážete iste odolať ani vy!
Na porovnanie pripájam fotku s 1 a aj s 2 vrstvami
Ešte je na fotke aj vzorka toaletnej vody s názvom DANDY LADY.
Elegantná vôňa s dotykom ovocného nádychu. Hlavu vône tvoria čierne ríbezle a čerešňa. Srdce vône ukrýva kvetinové tóny fialiek a záver podtrháva vôňa šťavnatých malín. Pre ženy, ktoré milujú život.
Keďže som milovníčkou čiernych ríbezlí v akejkoľvek forme, aj túto voňu som si ihneď obľúbila. Je svieža a na toto ročné obdobie sa hodí :))
Informácie k produktom:
Kontúrovacia ceruzka -1,2g, 8,99€, teraz - 5,49€
Rúž - 4g, 9,99€
Lak na nechty -8ml, 5,99€
Toaletná voda - 30ml, 28,99€. 

3 komentáre:

  1. Jéééj ten rúž je super! :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. ja mam lak na nechty, akurat cierny Metalic Slate a spokojna som :)

    OdpovedaťOdstrániť